MATOM - Kuchyňské studio HANÁK     

Nabízíme kompletní řešení interiéru v nejvyšší možné kvalitě za přijatelné ceny. Nesnažíme se o nic menšího, než o hledání dokonalosti. Vše je u nás podřízeno snaze nabízet a prodávat ten nejkvalitnější nábytek. V našem studiu děláme již 25 let vše pro to, abychom se dokonalosti přiblížili co nejvíce.Image

Image

Kuchyně LINE  

je jednou z nejoblíbenějších mezi zákazníky. V této konkrétní ukázce dominuje bílý lesklý lak jako hlavní materiál v doprovodu rustikální dýhy dubu selského.

 

Image

Kuchyně NICE / PORTO

Tento kombinovaný model dokazuje, že výběr dvou modelů do jedné kuchyně může být výbornou volbou i v klasických kuchyních. Nejen v těch moderních, kde už jde o dlouhodobě oblíbený trend. Nyní tento typ kuchyně i v naší expozici.

Zobrazené provedení: dýha arabica kartáčovaná / dýha champagne kartáčovaná

 

 

Zjistěte více o moderních technologiích, konstrukcích a tradičním řemeslu, díky kterým se nábytek HANÁK řadí mezi evropskou nábytkářskou špičku.

 

Image​​​Kuchyně ELITE

Tato sestava je krásná a netradiční v tom, že spojuje ne dva, ale dokonce tři různé dezény! Dva odstíny laku, tmavší mocca a světlejší champagne, a k nim dekor dřeva v provedení ořech corte.

 

Image​​

Kuchyně STYLE

Nábytek řady STYLE je výbornou ukázkou, jak lze kuchyňský nábytek prolnout i do jídelny a obývacího pokoje za příznivou cenu. Jednoduchá a okulibá sestava i do menších prostor, kde bílá krásně rozsvítí celý interiér. Zde v kombinaci : bílá Orion lak lesk/lamino chamonix

Blum Legrabox

Všechny řady kuchyní Hanák lze nyní vybavit inovovanými zásuvkami BLUM LEGRABOX s doživotní zárukou, které mají nový elegantnější design, jsou užší v bocích, čímž se mírně zvětšuje úložný prostor a mají i zvýšenou nosnost až 70 kg dle šířky zásuvky.


NOVÁ LAKOVNA s unikátní klimatizovanou plně automatickou linkou s UV vytvrzením laků

Při výrobě nábytku a to včetně interiérových dveří používáme k dokončení povrchu to nejlepší co je v současnosti dostupné na trhu. Jsou to laky s NANO částicemi vytvrzenými UV procesem. Laky se aplikují podle různých modelů nábytku buď v hlubokém sametovém matu 5% nebo s povrchem v 100% lesku.

ImageImageImage

V srpnu 2019 byla spuštěna nová lakovací linka. Tato na míru vyrobená linka dokáže ve vysoké kvalitě produkovat výrobky v nejvyšší kvalitě pomocí speciálních laků s nano částicemi vytvrzenými UV zářením.

 

Image


HANÁK - lakované kuchyně a nábytek za jedinečnou cenu !

Přijďte se přesvědčit o jedinečné ceně kuchyní Lakované kuchyně Hanák

Nová kolekce kuchyní a designové dekory v řadě HANÁK Trend za jedinečné ceny v poměru ke kvalitě. Lakované čelní plochy v provedení Polar bílá lesk, Magnolia lesk a Champagne lesk jsou nyní za cenu folie. Nechte si zdarma zpracovat cenovou kalkulaci a zjistíte, že u našich zakázkových kuchyní nabízíme lepší cenu, než většina soukromých výrobců a truhlářů, vše ale v kvalitě a sortimentu HANÁK. Nábytek je standardně vybaven nejnovější řadou kování BLUM Legrabox s doživotní zárukou .

Více informací na studiu.


Matom spol.s r.o. - specialista na zakázkový nábytek HANÁK | Interier Concept 

Naše studio nabízí zakázkové kuchyňské linkyložniceobývací nábytek, skříně a interiérové dveře firmy HANÁK NÁBYTEK, jež je ryze česká firma, zabývající se výrobou kuchyňského a nyní i interierového nábytku a dveří vysoké kvality. Výrobní sortiment kuchyní aImage nábytku se rozlišuje ve dvou obchodních ekonomických třídách HANÁK PremiumCollection a HANÁK TrendCollection, dle technologické náročnosti a používaných materiálů pro výrobu. Samožřejmostí jsou kvalitní 3D grafické návrhy, odborný prodej spotřebičů AEG, Electrolux, Miele + ostatní značky. Dřezy Franke, Schock, Blanco, Sinks, Rodi ..... Dále pak prodej doplňků a výbav, např.Kessebohmer, Häfele, Hailo. Nabízíme stavební úpravy interiérů a montáž na klíč. 

 

 

Kontaktní informace

MATOM spol.s r.o.
Krátká 1150/34
Praha 10
100 00
Česká republika
IČ:
61250376
DIČ
CZ61250376
Navštivte kuchyňské studio MATOM v Praze a dopřejte svému domovu moderní nábytek či kuchyň na míru od firmy HANÁK. Kontaktovat nás můžete telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím kontaktního formuláře níže