Navrhování Vaší kuchyně a interiéru

Jsme pro Vás připraveni zpracovat kompletní 3D grafický návrh celého interiéru - kuchyně , ložnice, obývacího pokoje, skříní včetně výkresů instalací, 3D pohledů, čelních pohledů a půdorysu sestavy a to ve Vámi zadaném provedení čelních ploch a vybraného materiálu. Celý sortiment HANÁK NÁBYTEK lze v těchto vizualizacích začlenit do Vašeho interiéru s velkou přesností a názorností.

Cena samostatného grafického návrhu je podle náročnosti a požadavku na instalace, u běžného návrhu kuchyńské sestavy za cenu od 2.500,-Kč až 5.000,-Kč, u náročnějších projektů dle dohody. V případě objednání zakázky, se celá částka uhrazená za návrh odečítá. To znamená, že zákazník má kompletní návrh, odborné poradenství, včetně výkresů instalací ZDARMA ! 

Co je potřeba ke zpracování kvalitního návrhu

  • základní půdorys místnosti s orientací v bytě včetně rozměrů
  • rozměry dveří, oken (vč.výšky od země), topení atd....
  • umístění stávajících instalací vody, odpadu, odtahu, elektrické zásuvky a vypínače...(není nutné pokud se bude měnit)
  • čím více podkladů, tím bude projekt přesnější a reálnější. 

 

TIP ♦  pokud máte vybraný nějaký styl nebo typ kuchyně který se Vám líbí, třeba v časopise, jakémkoliv katalogu či na webu apod., vzít s sebou.  I když jste třeba nikde toto od Hanáka neviděli, neznamená to, že právě to, co si přejete, nemáme v sortimentu nebo neumíme vyrobit.