Kuchyně, kuchyňské linky HANÁK Praha 

Specializujeme se na kuchyně špičkové kvality a výkonu. Moderní zakázkové kuchyně HANÁK nabízejí nepřeberné množství variant. Vždy na míru a dle Vašich představ.

Moderní kuchyňské linky řady PREMIUMcollection jsou vyrobeny jen z těch nejkvalitnějších materiálů. U moderních kuchyní HANÁK si můžete přát doslova cokoliv. Individuální přístup a výroba na zakázku dělají z každé moderní kuchyně značky HANÁK jedinečný originál. V současnosti nabízíme kromě nejvyšší řady kuchyní PREMIUM i řadu TREND za velmi příznivé ceny. Všechny řady kuchyní spojuje výběr těch nejkvalitnějších materiálů, kování a špičkové řemeslné zpracování – liší se pouze použitým druhem materiálů a technologií povrchových úprav.

Kuchyně PREMIUMcollection – to jsou hlavně povrchy z kmenové a exotické dýhy, lakované plochy 7vrstvým lakem. Výrobní řada TRENDcollection nabízí kuchyně s nadčasovým moderním designem a paletu speciálně míchaných Imageodstínů barev. Dále zde najdete širokou nabídku kuchyní z kvalitních folií a vysoce odolné lamináty. Ve výběru najdete jak designové a moderní, tak stylové (klasické nebo rustikální) kuchyňské linky. Kuchyně se vyrábí na míru, žádný atyp pro nás není problém. Rádi vám navrhneme jak prostornou kuchyň s ostrůvkem, barem a jinými specialitami, tak kuchyňskou linku do menších, bytových prostor. 

Nejmodernější technologie lakování – NANO LAKY

Jako jedni z mála evropských výrobců a jako první u nás HANÁK zavedl do sériové výroby revoluční novinku – technologii transparentního akryl-polyuretanového NANO LAKU v 5% lesku (hluboký mat) pro náš dýhovaný a masivní nábytek včetně interiérových dveří! A to bez příplatku. Nejenže jde o výrazný posun v přirozeném vzhledu materiálů lakovaných ploch, ale zároveň se zvyšuje kvalita a užitná hodnota výrobků, které byly doposud dokončovány polyuretanovým, nebo akryl-polyuretanovým lakem s leskem 5 – 10% – hluboký mat. Pro vaši představu, hlavní vizuální předností plochy lakované nano lakem je to, že působí mnohem přirozeněji, struktura dřeviny a její matný vzhled je mnohem reálnější. Pocitově méně viditelného laku dodává dýhám na přirozenosti a kráse surového dřeva. 

Nový, transparentní nano lak v 5% matu poskytuje řadu výhod, zde jsou ty nejpodstatnější:

  • Tento dvoukomponentní akryl-polyuretanový lak vykazuje vynikající světlostálé vlastnosti, obsahuje UV absorbér.
  • Je maximálně vhodný pro kuchyňský a koupelnový nábytek či interiérové dveře, kde je vyžadována vysoká odolnost.
  • Díky svému složení výborně odolává mechanickému opotřebení a vlivu chemikálií.
  • Splňuje náročnou německou normu na „obtížně vznítitelné“ materiály DIN 4102 část 1B (P-MPA-E-10-507).
  • Splňuje řadu dalších důležitých evropských norem jako EN ISO 12720, požadavky skupiny 1B a EN71-3, což jsou materiály použitelné na povrchovou úpravu hraček, tzn. maximální zdravotní nezávadnost.
  • Samozřejmostí je sladění nábytku zpracovaného novou technologií v rámci našeho INTERIOR CONCEPTU , tzn. domov v jednom designu a kvalitě.

Image

Image


Více než 1 500 možností sestavení kuchyňského nábytku

Nabízíme více než 1500 typů provedení dvířek a nekonečné kombinace materiálů a barev u veškerého nábytku v 5 kategoriích: dýha, lak, lamino, sklo a fólie s možností volby povrchových úprav v lesku či matu. Inspirujte se a prohlédněte si některé z nich.