Nábytek HANÁK - Kvalitní kuchyně a interiéry   

Firma HANÁK NÁBYTEK nabízí jeden z nejvíce ucelených programů nábytku pro celý dům. V sortimentu jsou kuchyně moderní, designové, stylové i kuchyně rustikální vyrobené přesně na míru daného prostoru a ve všech cenových třídách. Dále pak interiérový nábytek obývací, ložnice, šatní systémy a skříně. Jako novinku nabízíme interérové dveře nejvyšší kvality. Všechny produkty se zárukou 5 let! V nabídce máme více jak 1500  typů provedení dvířek a nekonečné kombinace materiálů a barev u veškerého nábytku a na 6000 rozměrů skříněk ve standardu. 

Technologicky je firma srovnatelná s nejlepšími evropskými výrobci. Jako první v České republice zvládla výrobu nábytku ve vysokém lesku na úrovni požadované najnáročnejšími zákazníky ve světě. Výrobní kapacity umožňují zvládnout velké série stejně jako atypické kuchyně, obývací pokoje a jakýkoliv jiný nábytek do interiérů a zároveň udržet příznivou cenu. HANÁK NÁBYTEK je také významným výrobcem ostatního bytového nábytku podle hesla: Jeden domov – jedna značka. Kvalita, kterou se zákazníci naučili spojovat s kuchyněmi HANÁK NÁBYTEK sa stala normou i pro ostatní interiérový nábytek.

Image

Nebojíme se ukázat Vám výrobu.

Na ploše 35.000m2 se za pomoci nejnovějších technologií, zařízení a nejkvalitnějšího materiálu, vyrábí nábytek pro Vás. Zkuste najít podobné zázemí i u ostatních výrobců nebo jen přeprodejců na českém trhu.

Zpracování v nejvyšší kvalitě a bez kompromisů

Kuchyně a nábytek od firmy HANÁK, to je vysoká kvalita, smysl pro detail, dobré ceny a originální design. Přesvědčte se, že výroba i zpracování je na nejvyšší High Tech úrovni i ve světovém měřítku. Váš nábytek je vyroben dle nejmodernějších techologií a z nejkvalitnějších atestovaných materiálů.

Porovnávejte kvalitu.  Auto postavené někde v garáži z nejlevnějších dílů, by jste si přeci taky nekoupili!

Nepřeberné množství barev nábytku, zaoblené i kulaté tvary, tisíce variant dýhy a laku ve vysokém lesku nebo matu. Nábytek do kuchyní, obývacích pokojů a ložnic, neomezené množství atypů a vše ve špičkové kvalitě zpracování. To vám může nabídnou pouze výrobce nábytku, výrobce bez závislosti na subdodavatelech.

Nová technologie olepování hran

Jako u jednich z mála v Evropě, je použita nejmodernější patentovaná technologie olepování hran SLIM-LINE (PUR – TERMOSET). Ta dokáže vytvořit vodotěsný spoj a tím brání vstupu atmosférické vlhkosti a vody do korpusů skříněk. Takto olepen je každý díl včetně zadních nepohledových hran. Nová technologie PUR – TERMOSET svými parametry převyšuje doposud standardní olepování lepidly EVA – TERMOPLAST, a to ve všech parametrech.

Test kvality – nová technologie olepování polyuretanem  Tabulka odolností
SLIM – LINE (PUR – TERMOSET)

Vše o použitých technologiích a výrobě naleznete ZDE.

Certifikáty o kontrole kvality a nezávadnosti výrobků naleznete ZDE.