Obývací nábytek HANÁK Praha – obývací stěny, komody, konferenční stolky

Obývací pokoje jsou důležitým prostorem interiéru a života rodiny, proto obývací sestavy HANÁK spolu s dokonale propracovaným policovým systémem Vám umožní zařídit si svůj originální obývací pokoj na míru a podle Vašich nejnáročnějších představ. Obývací stěny, komody, konferenční stolky.. to vše a mnohem více s nábytkem HANÁK.

Špičkový design, funkčnost, nejkvalitnější materiály a povrchové úpravy dýha nebo lak – to jsou obývací pokoje HANÁK PREMIUMcollection. Výjimečnost nabídky spočívá v širokém sortimentu modulů, velkému výběru materiálů a jejich špičkového zpracování.

Jako novinku ve výrobě obývacích pokojů je použita technologie výroby odlehčených voštinových nábytkových dílců tloušťky 28 mm, 40 mm a 60 mm. Nábytek vyráběný touto technologií má nesrovnatelně lepší mechanické vlastnosti oproti klasické LPD desce tloušťky 18 mm natož 16 mm. Také povrchová úprava dýhy na vysoký lesk a povrchů barevný pigment vysoký lesk patří k tomu nejlepšímu na trhu.

Dopřejte si luxus a neváhejte si srovnat ceny s ostatními výrobky na trhu. Nabízíme vždy více. 

Pro ty, kteří mají zájem o stejný design v provedení lak, LPD nebo termofolie máme nabídku obývacích pokojů TRENDcollection.

Novinka  - řada Trend v 6-ti moderních barvách lakovaných čelních ploch za cenu folie.

Obývací stěny, komody, konferenční stolky a více než 1 500 možností sestavení obývacího nábytku

Nabízíme vám více než 1 500 typů provedení dvířek a nekonečné kombinace materiálů a barev u veškerého nábytku v 5 kategoriích: dýha, lak, lamino, sklo a fólie s možností volby povrchových úprav v lesku či matu. Inspirujte se a prohlédněte si některé z nich.