Vestavěné skříně na míru, šatny, skříně HANÁK Praha - dokonalá souhra v interiéru

Šatní vestavěné skříně na míru a šatní skříňové parametrické systémy z kolekce HANÁK ŠATNÍ SKŘÍNĚ PREMIUM a TREND Vám nabízí zcela nové možnosti a novou dimenzi při organizaci vašeho prostoru při dodržení nejvyšší kvality provedení.

Vyrábí se v mnoha provedeních a s jakoukoliv modulární šířkovou aImage výškovou úpravou šatní skříně na míru. Každou šatní skříň či sestavu skříní doplněných volnými úložnými prostory, policemi nebo regály dodáváme v parametrickém rozměru, které plně a bez navýšení ceny vyplní jakýkoliv prostor budoucí šatny. Šatní skříně nabízíme spolu s velkým množstvím zásuvkových a policových modulů včetně speciálních doplňků, věšáků, závěsů šatů aj.  Za povšimnutí stojí nový, velmi oblíbený šatní systém, umožňující organizování prostoru místností s dokonalým přehledem o uložených věcech. Základem nabídky vestavěných skříní i volných šaten jsou promyšlené, tuhé konstrukce, které jsou testovány na nejvyšší zátěže. Všechny vestavěné skříně i volné šatny na míru a šatní skříně nabízí pestrou nabídku dekorů dvířek, které jsou sladěny s korpusy skříní. V nabídce je i výběr zrcadel, jak pro výplně dveří tak vestavěných. Široká nabídka korpusů a dvířek v moha různých barevných provedeních.

TRENDcollection – levný nábytek?

Vestavěné skříně a šatní skříně Trend se klientům HANÁK nabízí jako levnější varianta, kde však nikdo nemusí dělat kompromisy mezi kvalitou a cenou. Nabízíme řešení pro všechny interiéry. Mimořádná a nová nabídka  na českém trhu dřevodekorů v propracovaném designu drásaného dřeva, na kterém má i odborník co dělat aby je rozpoznal od přírodních dřevin. Pojem "levný nábytek" pro vestavěné skříně a šatny neznamená v podání firmy HANÁK, že by se zde šetřilo na úkor kvality. Všechny prvky skříní jsou vybaveny prvotřídním kováním a jsou vyrobeny ze zcela totožných základních materiálů jako vestavěné skříně a šatny HANÁK PREMIUM.  

Vámi vybranou sestavu presentujeme ve 3D grafickém návrhu.

www.hanak-skrine.cz

KATALOG HANÁK_Skříně a šatny.pdf (10,53Mb)